DİL KURSU
Tercüme-Yurtdışı Eğitim & Danışmanlık
“A new way to spell SUCCESS in all the world's languages.”
   
 
Babil International Yabanci Dil Kursu

 

Antalya Merkezde bulunan T.C Milli Eğitim Bakanlığına bağlı Babil International Yabanci Dil Kursu; profesyonel eğitim kadrosu, ortalama 8 kişilik sınıfları ve merkezi konumuyla öğrencilere mutlu bir öğrenme ortamı sunmaktadır.

 

İNGİLİZCE DİL KURSU

 

*İlköğretim Öğrencileri (1,2,3,4,5,6,7,8) ve Lise öğrencileri (8,10. Sınıflar) için İngilizce

*Yetişkin gruplarımız için İş İngilizcesi, Turizm İngilizcesi 

*Üniversite Akademik Personeli İngilizce

* 5 yaş grubuna özel Cumartesi saat 10:00-12:00 oyun ve şarkılarla İngilizce 

*Antalyalı ev hanımları için İngilizce

*Almanca Aile Birleşim ve Fransızca kursları.

 

İngilizce sınıflarımız çeşitli seviyelerde olup, farklı amaçlar için de kurslarımız mevcuttur.

 Genel ve Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi ayrıca sınav amaçlı KPDS, TOEFL gibi sınava yönelik kurslarımız da mevcuttur.

 

iNGİLİZCE Kurs Materyalleri

Ders Kitabı olarak Cambridge University Press yayınlarına ait Face2Face adlı orijinal kitaplar ve ders materyalleri kullanıyoruz. Ders Kitabı, Yardımcı Kitap ve CD’lerden oluşuyor.

 

DİĞER KURSLAR: Ayrıca Almanca, Fransızca, Rusça, İspanyolca ve Yabancılara Türkçe kurslarımız mevcuttur.

 

Seviyeler (Avrupa Dil Pasaportu'na Uyumlu Dil Eğitimi, Avrupa Ortak Dil Kriterlerine uygun)

Başlangıç Seviyesi  - A1Temel ihtiyaçlarla ilgili çok basit cümleleri ve gündelik deyimleri anlayabilirim. Kendimi tanıtabilirim ve basit kişisel sorular sorup cevap verebilirim.

Üst Başlangıç Seviyesi – A2Basit cümleleri ve sık kullanılan deyimleri anlayabilir ve gündelik konularla ilgili basit ve doğrudan konuşmalara katılabilirim.

Orta Seviye – B1Düzgün ve tutarlı dil kullanımlarının önemli noktalarını anlayabilir ve ilgi alanıma giren gündelik konular üzerine basit ve tutarlı konuşmalara katılabilirim. Olayları veya deneyimleri anlatabilir, düşüncelerimi, çözümlemelerimi veya fikirlerimi kısaca açıklayabilirim.

Üst Orta Seviye – B2Karmaşık bir metindeki soyut veya somut içerikli konuların özünü anlayabilir ve İngilizce konuşanlarla kolaylıkla iletişim kurabilirim. Pek çok konuda açık ve detaylı bir şekilde kendimi ifade edebilir ve güncel bir konu hakkındaki fikrimi açıklayabilirim. 

İleri Seviye – C1
 
Pek çok uzun metni anlayabilir ve kendimi sosyal, mesleki veya akademik hayatta hızlı, akıcı ve etkili bir şekilde ifade edebilirim. Karmaşık konular hakkındaki fikirlerimi açık ve tutarlı bir şekilde açıklayabilirim.

Üst İleri Seviye - C2Hemen hemen okuduğum veya duyduğum her şeyi çaba harcamadan anlayabilir ve yazılı ve sözlü kaynaklardan gelen olayları ve argümanları tutarlı bir şekilde özetleyerek yeniden ortaya koyabilirim. Kendimi hızlı ve kesin olarak çok akıcı bir şekilde ifade edebilir ve karmaşık konulardaki küçük anlam farklılıklarını belirginleştirebilirim.

 

Ayrıntılı bilgi için:

Özel Babil Yabancı Dil Kursu

Balbey mh. Cengiz Toytunç cad.

Bakırcı hafız işh. No:1 kat: 4 daire: 26

Muratpaşa Merkez/Antalya 07040

Ofis tel: 0242-243-5069

www.babelgrup.com

info@babelgrup.com

 

Yabancilara turkce kursu, yabanci dil kursu, yabanci dil kursu Antalya, kurslar Antalya, dil egitimi, dil okulu, Antalya dil kursu, almanca dil kursu, Antalya dil kursu, dil kursu fiyatlari, İngiltere İngilizce, yurtdisi dil kursu, İngilizce dil kursu, rusca dil kursu, İspanyolca dil kursu, Fransızca dil kursu, İtalyanca dil kursu, İngilizce kurs, Antalya dil kurslari, İngilizce dil okulu, uds kursu,  uds kursu Antalya, Amerikan İngilizce kurs, arapca dil kursu, İngiltere dil okullari, en iyi İngilizce kursu,  rusca dil kursu antaya,  yurtdisi dil egitimi, yurtdisi egitim, yurtdisi ingilizce, amerika dil kursu, malta dil kursu, londra dil okulu, yaz kursu, yaz okulu, lise ogrencilerine yaz kursu, cocuklara yaz okulu, dil kursu, dil okulu, yabanci dil antalya

< Geri Dön
Babil Kulesi efsanesi

Babil Kulesi efsanesi özetle şunları söylemektedir: İnsanoğlu Tanrıya ulaşmak ve yeryüzünde dağılmamak için bir kule yapmaktadır. Tanrı ise insanoğluna sinirlenir ve kulede çalışan işçilerin her birine ayrı bir dil verir. Bundan sonra birbirinin dillerini anlayamayan insanlar anlaşamazlar ve kulenin inşaatını durdurmak zorunda kalırlar. Ve bu olaydan sonra dünyanın değişik yanlarına giden bu insanlar bir daha hiçbir zaman bir araya gelemezler. Efsaneye göre Tanrı insanoğlunun medeniyet inşa etmemesi için dillerini ayırdı. Yani dil birliklerini bozdu.

 
 
Bu sitenin tüm telif hakları  Babil International 'ne aittir. Designed & Programmed by